Gyorssegítség

Orvosi ügyelet: 
+36(29)440-074
(munkanapokon 6:00-8:00, hétvégén, munkaszüneti és ünnepnapokon)

Önkéntes tűzoltók:
+36(30)528-5493

Közvilágítás:
Online hibabajelentő
Telefonon: +36(29)635-449 (Hivatali időben, azaz Hétfőn 08:00-18:00, Kedden - Szerdán - Csütörtökön 08:00-16:00, Pénteken 08:00-14:00)

Víz- és csatornaszolgáltatás:
TRV Zrt. hibabejelentő
: +36(80)205-157

Hulladékszállítás: 
2019. évi szállítási és ügyfélszolgálati időpontok


Szelektív hulladékgyűjtés

Házhoz menő csomagolási- és zöldhulladék 2019. évi szállítási rend:


Fenyőfa gyűjtés:

2019. január 12. (szombat) és január 22. (kedd)


Házhoz menő csomagolási (szelektív) hulladékgyűjtési időpontok:

2019. január 8. és január 22. (keddi napokon)

2019. február 5. és február 19. (keddi napokon)

2019. március 5 és március 19. (keddi napokon)

2019. április 2.; április 16. és április 30. (keddi napokon)

2019. május 14. és május 28. (keddi napokon)

2019. június 11. és június 25. (keddi napokon)

2019. július 9. és július 23. (keddi napokon)

2019. augusztus 6. és augusztus 20. (keddi napokon)

2019. szeptember 3. és szeptember 17. (keddi napokon)

2019. október 1.; október 15 és október 29. (keddi napokon)

2019. november 12. és november 26. (keddi napokon)

2019. december 10. és december 24. (keddi napokon)

 

Házhoz menő zöldhulladék gyűjtés:

2019. április 16. (kedd)

2019. május 14. (kedd)

2019. június 11. (kedd) és június 24. (hétfő)

2019. július 9. (kedd)

2019. augusztus 6. (kedd)

2019. szeptember 3. (kedd) és szeptember 16. (hétfő)

2019. október 1. és október 29. (keddi napokon)

2019. november 11. (hétfő) és november 26. (kedd)



Kereső



Választási hírek - kisorsolták a jelöltek szavazólapokon való sorrendjét

A Sülysápi Helyi Választási Bizottság 2019. szeptember 9-én megtartott ülésén kisorsolta a polgármesterjelöltek, helyi önkormányzati egyéni listás képviselőjelöltek és roma nemzetiségi képviselőjelöltek szavazólapon való sorrendjét. A sorsolásra érdeklődő jelöltek jelenlétében került sor ...






A polgármesterjelöltek kisorsolt sorrendje:

  1. Horinka László
  2. Dósa Istvánné

Az egyéni listás képviselőjelöltek kisorsolt sorrendje:

  1. Munkhártné Szántai Márta
  2. Süliné Kovács Erzsébet Mária
  3. Balog Mónika
  4. Farkas Domonkos
  5. Kecser István
  6. Csanádi László
  7. Kecser Zsolt Tibor
  8. Süli Richárd
  9. Kovács Miklós László
  10. Farkas Ferenc
  11. Benkó László György
  12. Dósa Istvánné
  13. Varga György
  14. Floidl Mónika
  15. Sztaniszláv Béla
  16. Hostyinszki Ákos
  17. Fodor Antal
  18. Seprős Viktor
  19. Katus Norbert
  20. Cseri Péter
  21. Petik Krisztina Éva

A roma nemzetiségi képviselőjelöltek kisorsolt sorrendje:

  1. Lakatos Szilvia
  2. Szénási Izabella
  3. Szénási László
  4. Király Zsolt
  5. Lakatos Dzsenifer Anikó
  6. Lakatos Pál


2019-09-10 23:29




Új hozzászólás

Hozzászólások Oldalanként