Gyorssegítség

Orvosi ügyelet: 
+36(29)440-074
(munkanapokon 6:00-8:00, hétvégén, munkaszüneti és ünnepnapokon)

Önkéntes tűzoltók:
+36(30)528-5493

Közvilágítás:
Online hibabajelentő
Telefonon: +36(29)635-449 (Hivatali időben, azaz Hétfőn 08:00-18:00, Kedden - Szerdán - Csütörtökön 08:00-16:00, Pénteken 08:00-14:00)

Víz- és csatornaszolgáltatás:
TRV Zrt. hibabejelentő
: +36(80)205-157

Kerti avar égetése

Avart, kerti hulladékot égetni kizárólag a március 15. és május 31., valamint a szeptember 1. és november 15. közötti időszakokban, pénteki napokon 8 órától 19 óráig szabad. Hétvégén és ünnepnapokon, valamint az általános tűzgyújtási tilalom idején az égetés tilos.



Szelektív hulladékgyűjtés

Házhoz menő csomagolási- és zöldhulladék 2020. évi szállítási rend:


Fenyőfa gyűjtés:

2020. január 7. (kedd) és január 25. (szombat)


Házhoz menő csomagolási (szelektív) hulladékgyűjtési időpontok:

2020. január 7. és 21. (keddi napokon)

2020. február 4. és 18. (keddi napokon)

2020. március 3., 17. és 31. (keddi napokon)

2020. április 14. és 28. (keddi napokon)

2020. május 18. (hétfő)

2020. június 15. (hétfő)

2020. július 13. (hétfő)

2020. augusztus 10. (hétfő)

2020. szeptember 7. (hétfő)

2020. október 5. (hétfő)

2020. november 2. és 30. (hétfői napokon)

2020. december 28. (hétfő)

 

Házhoz menő zöldhulladék gyűjtés:

2020. január 7. (kedd)

2020. február 4. (kedd)

2020. március 3. és 31. (keddi napokon)

2020. április 18. (szombat) és 28. (kedd)

2020. május 26. (kedd)

2020. június 23. (kedd)

2020. július 21. (kedd)

2020. augusztus 18. (kedd)

2020. szeptember15. (kedd)

2020. október 13. (kedd)

2020. november 10. (kedd)

2020. december 8. (kedd)



Kereső



Választási hírek - kisorsolták a jelöltek szavazólapokon való sorrendjét

A Sülysápi Helyi Választási Bizottság 2019. szeptember 9-én megtartott ülésén kisorsolta a polgármesterjelöltek, helyi önkormányzati egyéni listás képviselőjelöltek és roma nemzetiségi képviselőjelöltek szavazólapon való sorrendjét. A sorsolásra érdeklődő jelöltek jelenlétében került sor ...






A polgármesterjelöltek kisorsolt sorrendje:

  1. Horinka László
  2. Dósa Istvánné

Az egyéni listás képviselőjelöltek kisorsolt sorrendje:

  1. Munkhártné Szántai Márta
  2. Süliné Kovács Erzsébet Mária
  3. Balog Mónika
  4. Farkas Domonkos
  5. Kecser István
  6. Csanádi László
  7. Kecser Zsolt Tibor
  8. Süli Richárd
  9. Kovács Miklós László
  10. Farkas Ferenc
  11. Benkó László György
  12. Dósa Istvánné
  13. Varga György
  14. Floidl Mónika
  15. Sztaniszláv Béla
  16. Hostyinszki Ákos
  17. Fodor Antal
  18. Seprős Viktor
  19. Katus Norbert
  20. Cseri Péter
  21. Petik Krisztina Éva

A roma nemzetiségi képviselőjelöltek kisorsolt sorrendje:

  1. Lakatos Szilvia
  2. Szénási Izabella
  3. Szénási László
  4. Király Zsolt
  5. Lakatos Dzsenifer Anikó
  6. Lakatos Pál


2019-09-10 23:29




Új hozzászólás

Hozzászólások Oldalanként